ŠH:REK 2024... Poďte s nami na Šíravu!

ŠH:REK 2024... Poďte s nami na Šíravu!

Občianske združenie ZOM Prešov znova pripravilo pre svojich členov a ostatných záujemcov z radov ľudí s telesným postihnutím celoslovenské športové hry, rekondičný pobyt a boccia kemp pre mládež.

Toto tradičné podujatie pod názvom “ŠH:REK 2024” sa bude konať 26.07-02.08.2024 v bezbariérovom Wellness Hoteli Chemes v stredisku Kamenec na Zemplínskej Šírave.

V priebehu soboty prebehnú športové súťaže v disciplínach “streľba zo vzduchovky, hod šípkami a boccia”. Pripravená bude aj prezentácia rôznych paralympijských športov. Súčasťou rekondičného pobytu bude možnosť rehabilitácie, využívania hotelového bazéna so zdvihákom pre ľudí so sťaženou pohyblivosťou, prezentácie firiem s kompenzačnými pomôckami, špecializované sociálne poradenstvo a iný, bohatý voľnočasový program.

Počas celého podujatia bude prebiehať odborný boccia kemp, ktorého cieľom bude prilákať nových záujemcov o tento paralympijský šport, objaviť a rozvíjať nové talenty, zlepšiť výkonnosť už zapojených, motivovať k aktívnemu športovaniu a zdravému životnému štýlu.

Zabezpečené je celodenné stravovanie, ubytovanie v dvoj a trojposteľových izbách, doprava individuálna. V prípade veľkého záujmu si organizátor vyhradzuje právo výberu.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom priloženej návratky zaslanej na e-mail zompresov@zompresov.sk najneskôr do 14.07.2024. Tešíme sa na Vás!
 

Súbory na stiahnutie