Šírava 2017 - športové hry a rekondička...

Šírava 2017 - športové hry a rekondička...

Leto na Šírave! No povedzte, môže byť niečo lepšie? Veď ja viem, že môže! Ale aj tak je to naše, slovenské „Saint Tropez“. Slnko, voda, vzduch, zážitky a kamaráti. To všetko, a ešte o mnoho viac, čaká na Vás, na dvoch tradičných, po sebe nasledujúcich akciách, ktoré sme (ZOM Prešov) pre Vás, opätovne pripravili.

Vo vynovenom Wellness Hoteli Chemes (www.hotelchemes.sk) na Zemplínskej Šírave sa v piatok 28. júla 2017 večerou začnú v poradí už „XXXVII. športové hry mládeže s telesným postihnutím“. Pre profesionálov aj pre amatérov. Súťažiť sa bude v streľbe zo vzduchovky, šípkach a boccii. Po ocenení, ceremoniály a vyspatí sa prvá časť  cirkusu skončí v nedeľu 30. júla 2017 obedom.V tú, istú nedeľu sa večerou, plynule a nebadane, začne „rekondičný pobyt“, ktorého program budú tvoriť wellness aktivity, rehabilitácia, výlety do prírody, slnenie, kúpanie, spoločenské hry, zábava, grilovačka, poradenstvo, športové prezentácie a tréningy a iné, čo si vymyslíme. Srdcervúce ukončenie je plánované na piatok 4. augusta 2017.

Prihlásiť sa môžete na obe akcie spoločne, ale aj každú jednotlivo, prostredníctvom návratky (v prílohe). V tomto dokumente nájdete aj všetky ďalšie, potrebné informácie. Neváhajte a prihláste sa čo najskôr.

Bude super! Tešíme sa na Vás! (bok)

Súbory na stiahnutie

Galéria